Milline on ideaalne ja meeldejääv naistepäeva kingitus?

Naistepäeva kingitus, olgu see suur või väike, on hea viis, kuidas pidada meeles naisi. Naised hindavad kingitusi ja seda, et neid on meeles peetud, seega ära unusta sel aastal neid üllatada. Milline on sobilik naistepäeva kingitus oma naisele? Aga kolleegidele ja teistele olulistele naistele sinu elus? Jagame nõuandeid, kuidas naistepäeval naisi rõõmustada!

Naistepäeva kingitus oma kallile naisele

Naistepäeva kingitused ei pea olema midagi erakordselt suurt. Sobivad ka väikesed kingitused ja žestid, millega näitad, et pole teda unustanud. Selleks sobivad kõiksugused naistepäeva kingitused, mis tulevad südamest, nii lillekimbud, maitsvad šokolaadid, käekett või muud ehted. Või üllata teda uue hea lõhnaga, mida saab kanda olulistel sündmustel. Või tõeliselt mõnus päev iseendale mõne kinkekaardi või koduspaa toodete näol. Ükskõik, kas sinu poolt välja valitud naistepäeva kingitus on šokolaad või hoopiski ehted, usume, et kui sa soetad midagi, mis sinu naisele meeldib ja mida ta hea meelega kasutab, on kingitus läinud asja ette. 

Naistepäeva kingitused võivad olla ka järgmised:

  • Hea raamat, mida saab lugeda pärast tööpäevi ning vabadel päevadel.
  • Uued sporditarbed või uus talvejope, millega suusareisile sõita.
  • Pehme voodipesu või tekk ja padi parimaks uneks.
  • Kokkamise tarbed tõeliselt suurele kokkajale.

Selleks, et sa leiaksid sobivad naistepäeva kingitused, mõtle sellele, mis talle meeldib ja mida ta sooviks saada. Erinevaid ideid ja kinke leiad Kaup24 ja Hansaposti valikust, mine heida pilk peale ja ammuta inspiratsiooni!

Rohkem informatsiooni naistepäeva osas:
https://hansapost.ee/et/lehekulg/naistepaev

Ideaalne naistepäeva kingitus töökaaslastele

Ära unusta ka enda naiskolleege. Tihti panevad meeskolleegid pead kokku, kuidas neid tänavu üllatada. Kas olete selles juba kokku leppinud? Naistepäeva kingitus töökaaslastele võib olla seotud töö iseloomuga ja see võib olla midagi, mida selle tegemiseks on vaja. Kas siis uus tindipliiats, märkmik või midagi muud. Teine võimalus on valmistada ette tore lõunalaud hea ja paremaga. Mis on parem naistepäeva kingitus kui midagi maitsvat ja magusat?! Osta erinevaid maiuseid ja puuvilju ning katke kontori kööki mõnus laud hea ja paremaga. Alati on hea idee kinkida ka lilled ja šokolaad, mis rõõmustavad alati kõiki naisi.

Naistepäeva kingitus on sinust paari klõpsu kaugusel

Just nii, tellides naistepäeva kingitused Kaup24 või Hansaposti veebipoodidest, ei pea sa nende ostmiseks kaugele minema ja saad seda teha kodust või ühistranspordi sõites. Laia valikuga e-poed pakuvad kõike, nii selliseid kinke, mis sobivad naistele, kes armastavad erinevaid kosmeetika tooteid kui ka neile, kelle suureks kireks on söögi valmistamine. Mine vaata ise järele ja leia ideaalsed naistepäeva kingitused!